profesionálny čistiaci automat

Čistiaca technika potrebná v potravinách a obchodoch

Najmä obchody s potravinami, ale samozrejme všade v obchodných priestoroch, udržiavajú hygienické a vzhľadovo čisté prevádzky. Hovoríme o podmienke, ktorá je pre náš dobrý pocit  ako zákazníka nevyhnutná. Veď predsa nakupovali by ste v obchode, ak si nieste istý, či kupuje zdravé a hygienické zbožie? Čistota je podmienkou pre našu dôveru.

Jednoznačne zamestnanci zaoberajúci sa týmto aspektom predaja by nemali mať problém s uprataním a vyčistením žiadneho povrchu. Musia zotrieť podlahu, umyť steny, nábytok, vytepovať koberce a čalúnený nábytok. Jednoduché čistiace práce a leštenie až po čistenie vonkajších priestorov a fasád. Na všetky tieto činnosti zoženiete čistiace stroje od najnižších rád až k tým najvyššiím.

Vyberajte si čistiacu techniku správne

Existuje viacero výrobcov takejto techniky. Vyberajte si spoločnosť s čo najdlhšou periódou pôsobenia na trhu a s čo najlepšími referenciami, ktoré dokážete zohnať. Takéto spoločnosti väčšinou dokážu priniesť na trh všakovaké riešenia a možnosti na čistenie.

Vždy pozerajte na kvalitu prevedenia a funkčnosť, aby ste ako zákazníci neboli sklamaní pri prvom probléme. Závada môže prísť pri čistení, alebo z technickej príčiny. Stroje vždy musíte vedieť jednoducho ovládať a musia byť dostatočne funkčné. Nezabúdajte ani dlhodobú životnosť a možnosť  servisn. Servis je vynikajúca možnosť, ak potrebujete okamžite riešiť závadu. Správne vybraná technika Vám ušetrí značné úsilie, čas a zlepší Vám náladu z dobre vykonanej práce.

Technika na umývanie podláh

Stroje na umývanie podláh patria k najvyhľadávanejšej a najpoužívanejšej technike. Tento sumár strojov je plný celým spektrom riešení na najrôznejšie potreby. Najzložitejšie stroje Vám zabezpečia komplexnú starostlivosť od vysávania nečistôt, cez umytie podlahy, čistiace procesy až k ošetreniu. Najvhodnejši umývací automat si vyberajte hlavne v závislostiod veľkosti čistenej plochy. Frekvencia využívania, nákladov na obsluhu, mechanických aspektov prevádzky a šírka chodieb sú tými najdôležitejšími faktormi.

Mokré a suché vysávanie

Pri udržiavaní obchodu sa ne zaobídete bez vysávačov na bežné znečistenie a tiež kartáčových vysávačov na zhŕňanie špiny z kobercov. Výhod kartáčovania pri vysávaní je niekoľko, jednotlivé vlákna koberca sa pekne narovnajú a dôkladne odsajete špinu až z hĺbky koberca. Taktiež používame profesionálne tepovače  najvyššej rady, ak si dáte urobiť čistenie sedačiek Pezinok.
Účelom vysávačov na mokro a mokro- suché vysávanie sú situácie, keď niečo vylejete. Prípadne ak niečo rozbijete, tieto mašinky perfektne pozametajú a vysajú rozbité sklo s rozliatou vodou, ale tiež s mastnotami a olejmi.