Upratovanie Pezinok Topservis 1

Upratovanie v Pezinku, s ktorým budete spokojný

Čistý životný priestor nado všetko, to neplatí iba v práci, v priestoroch kam prichádzajú cudzí ľudia, ale aj v našich domácnostiach. Podľa najnovších výskumov nemeckých vedcov pobyt v upratanom, čistom prostredí zvyšuje našu výkonnosť.  A samozrejme si viacej aj oddýchnete a rýchlejšie sa zregenerujete. Ak Vám nedovoľujú možnosti, prípadne nemáte na túto činnosť čas, zverte upratovanie do rúk nám. Neustále sledujeme najmodernejšie trendy v oblasti upratovania. Taktiež máme bohaté skúsenosti a všetky naše pracovníčky sú vyškolené v oblasti moderných spôsobov čistenia.

V upratovacej, čistiacej a hĺbkovo tepovacej firme Topservis sa tejto činnosti venujeme už od roku 2006.
Za dobu, počas ktorej pôsobíme v tejto oblasti, sme nazbierali bohaté skúsenosti. Zároveň vďaka tomu, že neustále nemeníme naše pracovníčky, mali možnosť prax a vytvoriť si systém. Pretože určite uznáte, že bez nazbieranej praxe upratanie nemôže vyzerať super. V našom podaní ide o nespočetné množstvo generálnych upratovaní bytov a domov za dobu našej existencie. Naučili sme sa klásť maximálny dôraz na profesionálne, kvalitné odvedenie práce, diskrétnosť a ochotu vyjsť Vám v čo najväčšej miere v ústrety.

0908 437 079 – pedantné upratovanie počas celého týždňa

  1. Poskytuje generálne upratovanie domácností a firiem
  2. Poupratujeme pred kolaudáciou, po maliaroch a rekonštrukciách
  3. Poumývame okná a sklené plochy
  4. Viacfázové hĺbkové tepovanie sedačiek, kobercov a ostatného čalúnenia
  5. Čistíme a impregnujeme kožené sedačky
  6. Tepujeme interiéry áut
  7. Strojové aj ručné čistenie

Pretože upratovanie máme radi, sledujeme a využívame tie najmodernejšie technológie. V každom okamihu kladieme dôraz na kvalifikovaných zamestnancov, reagujeme flexibilne na požiadavky klienta a ku každému zákazníkovi máme individuálny prístup. Sme pripravený okamžite reagovať aj v mimoriadnych, alebo havarijných situáciách. Vašu spokojnosť máme spolu s kvalitným prevedením našej práce vždy na prvom mieste.

Upratovacie práce pre Vašu maximálnu spokojnosť

Zaisťujeme komplexné upratovanie všetkého druhu. V rámci čistiacich prác si môžete predstaviť umývanie okien, umývanie podlahy, čistenie spár medzi kachličkami, leštenie, vysávanie, utieranie prachu, rovnako ako všetky činnosti, ktoré k upratovaniu patria. Špecializujeme sa na kvalitné a pedantné prevedenie komplexne. Teda kombinujeme využívanie overených tradičných spôsobov čistenia s novou generáciu upratovacích postupov. Sústredíme sa, aby prioritne vyčistené predmety nezostávali len čisté, ale aby zostávali aj ošetrené proti budúcemu hĺbkovému znečisteniu.  Takýto postup napríklad až päťnásobne predĺžime životnosť hĺbkovo tepovaných sedačiek či kobercov.
Nešpecializujeme sa len na bežne znečistené okná a sklené plochy, ale zabezpečíme Vám aj umytie okien po stavebníkoch, maliaroch či remeselníkoch. Z oblokov odstránime farbu aj zvyšky stavebného materiálu.

Umývanie okien Pezinok s perfektným výsledkom

Čistenie a dôkladné vyleštenie okien sme Vám schopný zabezpečiť ako súčasť komplexného upratania domácnosti, alebo aj ako samostatnú činnosť. Umývanie okien a ostatných sklených plôch je jedna z najdôležitejších činností, na ktorú musíte mať dostatok skúseností, nastavený kvalitný postup a overené čistiace prostriedky. V opačnom prípade necháte na oknách šmuhy a okná necháte nedostatočne umyté. V upratovacej firme Topservis máme s týmito postupmi dlhoročné skúsenosti, preto sa nemusíte báť o kvalitu umytia okien.