hlbkové tepovanie Pezinok firmou Topservis, sedačka-1

Tepovanie v Šenkviciach

1. Odstránime až 90% fľakov a 10% výrazne zlepšíme
2. Vydezinfikujeme Vašu sedačku či koberec od baktérií a roztočov
3. Neutralizujeme nepríjemný zápach a čalúnenie krásne prevoniame
4. Odstránime zanesené znečistenie a mastnotu od rúk a hlavy

Po zhruba 1,5 hodine si nájdete čistú sedačku so žiarivými farbami a príjemnou vôňou!

V Topservis ponúkame hĺbkové tepovanie, čistenie a dezinfekciu sedačiek, kobercov, áut a čalúneného nábytku v Šenkviciach. Tepujeme pohovky, behúne, matrace, stoličky, váľandy, motorové vozidlá a a čistíme kožený nábytok. Naše služby Vám vieme poskytnúť ako v domácnostiach, tak aj vo firmách. Nezáleží či si necháte vyčistiť a ošetriť čalúnený alebo kožený nábytok do 2 hodín všetko dostaneme takmer do pôvodného stavu.

Používame len najmodernejšie postupy

K oživeniu čalúnených sedačiek a bežných kobercov používame najefektívnejšiu súčasnú metódu tepovania – vodnú extrakciu. Ku každej zákazke pristupujeme individuálne a zodpovedne. V prvom rade vždy najskôr hodnotíme situáciu a volíme ten najlepší postup. Pracujeme s najvýkonnejšími profesionálnymi strojmi na trhu so vstrekovacím a extrakčným výkonom. Iba takýmto výrazným výkonom v spolupráci s extra silnými rozpúšťačmi zaneseného znečistenia dosiahneme bezkonkurenčné profesionálny výsledky. Sami budete prekvapený excelentným výsledkom, oživenými farbami a odstránením fľakov.

Dezinfikujeme až 99% mikroorganizmov a roztočov

Pachy odstránite iba vytepovaním špiny a baktérií

Pri tepovaní Šenkvice používame len starostlivo povyberané čistiace prostriedky, ktoré perfektne čistia, sú ekologické a zároveň dezinfikujú. Podľa Vášho želenia sedačku rozpojíme, aby sme ju mohli hĺbkovo tepovať z každej strany a dostali sa do každého zákutia. Na trhu pôsobíme už od roku 2006, preto máme bohaté skúsenosti a prax. Tepujeme v Šenkviciach svižne a práca nám ide od ruky, preto nečakajte žiadne prieťahy.

Doba vyschnutia

Po vytepovaní Vám sedačka či koberec vyschne od 4 hodín do jedného dňa. Všetko záleží na vonkajších faktoroch. Vždy sa snažte udržiavať teplotu okolo 22ºC s čo najnižšou vlhkosťou, alebo pravidelne vetrajte. Inak vyschne sedačka v lete a inak v zime. Taktiež závisí od miery znečistenia. Čím väčšie množstvo vody potrebujeme na odstránenie znečistenia, tým potrebujete dlhšiu dobu na vyschnutie. V drvivej väčšine prípadov však všetko vyschne do jedného dňa.

Nezabúdajte na pravidelnú údržbu

Čím častejšie si dáte spraviť profesionálne hĺbkové tepovanie Šenkvice, tým Váš nábytok dlhšie vydrží a bude krajší. Ľahšie odstránime čerstvé fľaky, ako škvrny ktoré zasychajú roky. Pri sedačkách a kobercoch ide presne o ten istý systém, ako keď si zaprskáte odev. Škvrny sa ľahšie zbavíte, ak budete reagovať okamžite. Myslite na to, že špina sa správa ako abrazívum a otieraním sa o seba, ničí vlákna, až si vyderiete dieru. Pravidelným tepovaním zabránite vydretým miestam na pohovke a kobercoch.