Tepovanie Pezinok

Dlhoročne, už od roku 2006 pôsobíme v oblasti hĺbkového tepovania sedačiek, kresiel, taburetiek, stoličiek, kobercov a ostatného čalúneného nábytku. Svoje služby taktiež zameriavame na umývanie okien, čistenie kožených sedačiek a upratovacie práce v domácnostiach a firmách. Gro našich čistiacich pomôcok tvoria čistiace stroje Kärcher a čistiace prostriedky založené na ekologickej báze. Pre nás ako firmu založenú na používaní čo najmenej škodlivých látkach je podstatné, aby čistidlá neobsahovali formaldehydy, fosfáty a chlór pri dodržaní vysokého štandardu v kvalite výslednej práce.

Práve pre tieto naše zásady vo firme Topservis sa po okrese Pezinok na nás môže obrátiť aj alergik, alebo človek citlivý na agresívne čistiace prostriedky. Takto ošetrená sedačka či koberec pri bežnom používaní vydrží zhruba rok, kedy je potrebné urobiť opätovné čistenie. Extrakčné čistenie robené na takejto báze následne viacej odpudzuje prach a bráni rozmnožovaniu roztočov a ani domácnosti so silnými alergikmi nemusia robiť hĺbkové tepovanie častejšie.

Bližšie info na 0908437079

Pri našej práci používame tie najvýkonnejšie profi stroje, ktorých sila sa prejavuje hlavne na výsledku práce. Vytepované čalúnenie je nielen zbavené plesní, prachu, roztočov, mastnoty od rúk a hlavy, drvivej väčšiny škvŕn a fľakov, ale zároveň je iba mierne vlhké, zostáva v ňom minimum vody. Následne sa vyschnutie ráta na hodiny. V auguste pri vysokých teplotách sedacia súprava vyschne do hodiny. V chladnejšom počasí sa priemerná doba schnutia odhaduje na šesť hodín, zatiaľ čo v zimných mesiacoch rátajte vyschnutie do druhého dňa.  Celý proces závisí od teploty prostredia, vlhkosti a intenzity vetrania v miestnosti. Takto hĺbkovo vytepovaná sedacia súprava či koberec je zároveň naimpregnovaný, čím sa výrazne predlžuje jeho životnosť.

Tepovanie kancelárskych kobercov Pezinok

Medzi najviac namáhané povrchy určite patria práve kancelárske koberce. Sú vystavované neustálemu presunu osôb z vonkajšieho znečisteného prostredia do vnútra. Preto sa takéto koberce najrýchlejšie opotrebovávajú a potrebujú najväčšiu starostlivosť. Mokré extrakčné čistenie je to najideálnejšie riešenie pre odstránenie znečistenia a následného ošetrenia pred rýchlym znehodnotením takéhoto povrchu. Nami vyčistený koberec je nielenže zbavený fľakov, žuvačiek a zašliapanej špiny, ale vďaka parfumovaniu čistiacich práškov je koberec decentne prevoňaný.
Hĺbkovo vytepované koberce dodajú priestoru stratený šmrnc, čo má podľa najnovších výskumov priamy vplyv na výkon jednotlivých zamestnancov, ktorý väčšinu svojho pracovného času trávia v týchto miestnostiach. Preto ak máte znečistený koberec a nachádzate sa v Pezinku, hĺbkovo tepovacia, čistiaca a upratovacia firma Topservis Vás s tým rada pomôže.

Pracujeme celý týždeň vrátane víkendov