tepovanie

Tepovanie v Chorvátskom Grobe

V Topservis sme odborníci na hĺbkové tepovanie v Chorvátskom Grobe v domácnostiach a firmách.

Sme rodinná firma, ktorá sa špecializuje hĺbkové tepovanie a čistenie sedačiek a kobercov v Chorvátskom Grobe. Vôbec sa nemusíte namáhať a vyhľadávať rôzne čistiarne kobercov, my k Vám jednoducho prídeme a všetko spravíme na mieste. K našej práci využívame len odborné vybavenie, ktoré nám umožňuje dosiahnuť vynikajúcich výsledkov. Vo väčšine prípadov dosiahneme výslednú kvalitu, z ktorej budete príjemne prekvapený bez toho, aby ste sa museli o niečo starať.

Nemáme problém naše profesionálne služby v Chorvátskom Grobe zabezpečiť ako jednotlivcom tak kanceláriám. Počas našej dlhoročnej praxe chodíme po bytoch, domoch, obchodoch, kanceláriách, kde čistíme všetko čalúnenie a rôzne typy kobercov. Vďaka našim skúsenostiam a profesionálnemu zameraniu dokážeme vyčistiť akýkoľvek materiál. Prídeme Vám vytepovať shaggy behúne, bavlnený nábytok, sial, bambus alebo viskózu.

Udržte si sedačku a koberec v perfektnej kondícií

1. Neodkladajte hĺbkové tepovanie a čistenie
V prípade, že ste nečakane vytvorili výraznú škvrnu na sedačke alebo koberci, neodkladne nás kontaktujte. Čím rýchlejšie nás kontaktujete, tým efektívnejšie vrátime vaše čalúnenie do pôvodného stavu. Niektoré typy fľakov, napríklad od krvi, keď necháte poriadne preschnúť už neodstránite. Pritom pri včasnom zásahu hĺbkovým tepovaním v Chorvátskom Grobe dokážeme krv pekne vyčistiť.

2. Nastavte sa na pravidelné tepovanie
Vždy sa snažte dodržiavať pravidelnosť pri údržbe sedačiek a kobercov. Totižto problém je v tom, že ak si znečistenie necháte zájsť, pôsobí ako abrazívum. postupne ako používate svoje čalúnenie, čiastočky špiny sa o seba otierajú a poškodzujú štruktúru jednotlivých vlákien. Pri dlhšom používaní špinavej sedačky a koberci si môžete až vydrať dieru. Preto na tepovanie nezabúdajte ani v Chorvátskom Grobe. Riešenie máte.

3. Vyčistíme a silno znečistené sedačky a koberce
V prípade, že si chcete tepovanie v Chorvátskom Grobe extrémne znečisteného gauča či kobercov, máme na to know-how. V každej situácií spravíte lepšie, ak zavoláte odborníkov. Pravidelnou údržbou zlepšujete hygienu svojho domova a zároveň si udržíte lepší pocit z čistého prostredia. Koberce aj sedačky pravidelne vysávajte a koberce pravidelne aj otáčajte. Zabránite tak výraznému zašednutiu farby a zároveň na koberci zabránite vytvoreniu tzv. chodníčkov.

Ponúkame viacstupňové tepovanie v Chorvátskom Grobe

Pre dokonalý výsledok kombinujeme chemické tepovanie s vodnou extrakciou. Iba týmto spôsobom dokážeme zo sedačky či koberca odstrániť aj niekoľko ročnú zažranú špinu a fľaky. Znova perfektne oživíme farby, vôňu a odstránime baktérie a roztoče. Vždy radi a ochotne k Vám prídeme na čistenie a tepovanie do Chorvátskeho Grobu.

Doba uschnutia po tepovaní

Pre ideálne schnutie musíte dodržať určité podmienky. Pri ideálnych podmienkach hĺbkovo vytepovaná sedačka a koberce vyschnú od 1 do 4 hodín. To znamená, že tepujeme v extrémnom teple v auguste, alebo máte doma krb, v ktorom môžete zakúriť. Ďalej pri dĺžke uschnutia musíte zvažovať intenzitu znečistenia a vlhkosť prostredia. Aby ste dosiahli bežné podmienky v domácnosti, musíte udržať teplotu na 20ºC a nízku vlhkosť. Totižto ak máte vysokú vlhkosť a málo vetráte, vlhké čalúnenie Vám môže zatuchnúť. To je ten príklad, ako keď zavesíte mokrý uterák do kúpeľne a nevetráte.