čistenie syntetických kobercov

Tepovanie vo Viničnom

Sme rodinná firma Topservis zaoberajúca sa hĺbkovým tepovaním v Pezinku, Viničnom a okolí.

Pomocou našich služieb tepovania dáte svojej sedačke či kobercu druhú mladosť.

Vo firme TOPSERVIS ponúkame hĺbkové tepovanie vo Viničnom ako domácnostiam tak firmám po celom okolí Pezinka. Nezáleží v akom znečistenom stave máte čalúnený nábytok znova ich vrátime takmer do pôvodného stavu a predĺžim ich životnosť. Používame tie najmodernejšie metódy čistenia pre všetky činnosti v rámci kompletného upratovania. V rámci tepovania používame vstrekovanie a extrakčné vodné čistenie. Táto metóda je obzvlášť účinná proti baktériám a roztočom.

Každé čalúnenie sa bežným používaním zanáša a preto si zaslúži aspoň raz za rok hĺbkové tepovanie aj vo Viničnom. Ak by Vás zaujímala cena za tepovanie vašej sedačky alebo koberca neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Pre presnejší odhad ceny nám neváhajte poslať aj fotografiu pohovky. Naši zákazníci si okrem hĺbkového tepovania objednávajú aj umývanie okien.

Neutralizujeme rôzne pachy

Prirodzene ako sa hromadí znečistenie, čalúnený nábytok začne byť cítiť. Zápach vzniká v dôsledku kombinácie špiny a mikroorganizmov. Jednoduchým odstránením zanesenej nečistoty odchádza aj samotný zápach. Pri našej práci používame veľmi účinné odstraňovače fľakov a dezinfekčné prostriedky, ktoré po sebe nechajú príjemnú vôňu.

Dá sa pleseň vytepovať

Pri realizácií našich služieb u našich zákazníkov vo Viničnom sa stretávame s rôznymi problémami. Pleseň patrí medzi ne. Ak aj u Vás sa vyskytuje tento problém neváhajte nás kontaktovať. Sme špecialisti na odstraňovanie rôznych škvŕn, dezinfekciu odstraňovanie zanesenej mastnoty z čalúneného nábytku.

Odstránime roztoče aj zažltnutie na opierkach hlavy a rúk

Aby ste dôkladne odstránili zažltnutie na sedačke od potu a mastnoty rúk a hlavy potrebujete profesionálne vybavenie. Bez vodného extraktora, profesionálnych čistiacich prostriedkov a skúseností z praxe sa nezaobídete. V Topservis máme všetky veci potrebné k účinnému vyčisteniu, oživeniu farby, zničeniu až 99% roztočov, baktérií a neutralizácií zápachu. Vaša sedačka, behúň, stoličky, matrace, lavice, autá všetko získa druhý dych.

K našej práci pristupujeme zodpovedne, individuálne a ochotne. Vždy Vám radi vo Viničnom pomôžeme a poradíme. Ak by ste potrebovali pomôcť alebo poradiť nikdy nás neváhajte kontaktovať.