modra

Upratovanie v Modre

Čistíme a upratujeme v Modre radi, napriek tomu, že si dobre uvedomujeme, aké úsilie musíme vynaložiť. Zároveň sme stotožnení s tým, že ku každej domácnosti musíme pristupovať so špeciálnymi riešeniami pri čistení a činnostiach s tým spojených. Napriek tomu samozrejme k našej práci pristupujeme individuálne a zohľadňujeme každý faktor zvlášť. Začnime poporiadku. Určite ten najpodstatnejší faktor, ktorý vplýva na na naše upratovanie v Modre je veľkosť čistenej plochy. Zároveň tiež zvažujeme mieru znečistenia, počet kúpeľní, WC, počet okien a prítomnosť vonkajších žalúzií. Prirodzene najviac času strávime pri umývaní okien, pretože na oknách najrýchlejšie uvidíte od fušovanú robotu.

Vieme Vám poskytnúť 2 formy upratovania v Modre. Súbežne ponúkame jednorazové a pravidelné upratovanie podľa Vašich potrieb.

Jednorazové upratovanie

Voláte si upratovačku na pravidelnej báze a chceli by ste zmenu? Presne pre tieto prípady sme tu pre Vás. Ešte sme u Vás neboli, alebo od našej poslednej návštevy ubehol nejaký čas? Potrebovali by ste profesionálne hĺbkové upratovanie v Modre celej domácnosti? Našli ste sa v niektorej s týchto otázok? S touto formou upratovania už nemusíte mať problém! Služby kompletného upratovania v Modre poskytujeme už od roku 2006. Počas tejto doby sme nazbierali bohaté skúsenosti, ktoré nám umožňujú podať veľmi kvalitný výkon. Okrem toho sme vždy ochotní, spoľahliví a snažíme sa vyjsť Vám v plnej miere v ústrety.

Už nemusíte jednorazové upratovanie robiť ako veľké generálne čistenie. Kľudne nám môžete zavolať, aj keď potrebujete vyčistiť len nejakú časť domácnosti. Kľudne nám zavolajte, keď len potrebujete iba umyť okná v Modre, alebo odstrániť mastnotu, prípadne vodný kameň. Presne v týchto činnostiach sme machri. Odborne s najmodernejšími postupmi odmastíme kuchynskú linku. Súbežne vydrhneme kúpeľňu od vodného kameňa, prípadne vyčistíme spary medzi dlažbou.

Jednoducho Vám ušijeme jednorazové upratovanie v Modre presne na mieru.

Pravidelné upratovanie

S týmto spôsobom čistenia si zabezpečíte maximálnu flexibilitu pri výbere upratovacích prác v Modre. Jednoducho si zvážite, ako často chcete počas mesiaca upratovať a tiež si vyberiete, ktoré prace budeme robiť. Dokážeme Vám zabezpečiť upratovanie na dennej báze, raz do týždňa, prípadne pár krát mesačne. Na samom začiatku si spravíme záchytné body s najdôležitejšími úlohami, ktoré nebudeme vynechávať a pustíme sa do upratovania.

Postupne si vyberiete, či chcete používať vlastné čistiace prostriedky, alebo zabezpečíme naše profesionálne. Už sa nemusíte sa starať o žiadne náradie ako mop, rebrík, handry, vedro, vysávač či tepovač. Všetko zabezpečíme. Pre predstavu Vám vypíšeme ako také upratovanie v Modre prebieha.

Kuchyňa: Poutierame prach z kuchynskej linky, z lámp, vypínačov a všetkých predmetov v miestnosti. Dôkladne vyčistíme z vnútra aj z vonku všetky spotrebiče. Všetko odmastíme a vytrieme podlahu.

WC a kúpeľňa: Odstránime vodný kameň a nánosy mydiel. Vyleštíme vodovodné batérie, dlaždice a podlahu. Vydezinfikujeme umývadlá, vaňu prípadne sprchový kút.

Spálne, obývačka a iné miestnosti : Každý jeden predmet utrieme od prachu. Obrazy, zrkadlá, lampy všetko vyleštíme. Poumývame všetky dvere, kľučky a umyjeme všade podlahu.

Kontaktujte nás ešte dnes! Upratovanie v Modre robíme radi, s nadšením a ochotou.