porovnanie čistenie

Tepovanie vo Vištuku

V TOPSERVIS používame len špičkové stroje a extra účinné čistidlá v kombinácií s našimi odbornými znalosťami pre úžasné výsledky tepovania vo Vištuku!

Našimi dlhoročnými skúsenosťami zaručíme famózne výsledky, pokiaľ robíme upratovvacie práce a hĺbkové tepovanie Vištuk. Dokážeme precízne vyčistiť akýkoľvek typ čalúnenia alebo druh koberca. Nezáleží či ste si náhodne niečo vyliali na gauč, alebo chcete oživiť farby na zašednutom koberci. Sme Vám plne k dispozícií. Nikdy nás neváhajte kontaktovať pre cenovú ponuku, prípadne ak si chcete dohodnúť presný termín podľa Vašich predstáv. Vždy spravíme všetko, aby bola Vaša pohovka znovu ako nová.

Dôkladne sa pozrite, na čom sedíte

Zažili Vaše kreslá či behúň lepšie časy? Obľúbili ste si Vašu sedačku natoľko, že sa jej nechcete zbaviť, ale už nevyzerá ako pred tým? Bolo by príjemné predĺžiť jej životnosť a vybrať všetku tú nahromadenú špinu a odstrániť fľaky? Budete príjemne prekvapený, keď dokončíme hĺbkové tepovanie a Vaša sedačka bude vyzerať ako nová, potom čo budeme čarovať.

Naše profesionálne vybavenie na tepovanie čalúnenia a kobercov prepláchne látku roztokom teplej vody a ekologických práškov a vytiahne aj zažranú nečistotu. Toto v kombinácií s našimi skúsenosťami z praxe zaistí úžasné výsledky pre Vaše potešenie.

Dajte svojej sedačke vo Vištuku ešte šancu, než ju vymeníte za druhú. Sme rodinná firma TOPSERVIS, ktorá sa upratovacím prácam a hĺbkovému tepovaniu a čisteniu sedačiek v Pezinku a okolí venuje už veľa rokov. Za tú dobu sme sa vybavili množstvom tipov a trikov, ako vdýchnuť nový život vzácnym, ale aj bežným pohovkám a behúňom.

Vaša sedačka v bude žiariť

Tepovanie gaučov a kobercov zaraďujeme medzi naše najobľúbenejšie služby. Jedným s hlavných dôvodov sú úžasné výsledky, ktoré dosahujeme a poskytujeme už od roku 2006 vo Vištuku . Ako dôkaz si môžete prezrieť naše výsledky na obrázkoch.

Môžete si byť istí, že našou technológiou dosiahneme tie najlepšie výsledky čistenia. Sme veľmi efektívni a úctivý. Jednoducho sa na nás spoľahnite, že Váš čalúnený nábytok bude znova svieži, bez nepríjemných pachov a fľakov. V každej situácií robíme všetky kroky, aby sme Váš gauč dostali čo najviac do pôvodného stavu.

Nikdy sa nebudete tak dobre cítiť v obývačke, ktorá má špinavú sedačku a behúň, ako v čistej. Preto ak si vyberiete naše hĺbkové tepovanie Vištuk a budete veľmi milo prekvapení.