Nové postupy pri čistení automobilov obrázok

Negatívny vplyv ľudskej činnosti na naše životné prostredie už určite každý dobre pozná. Preto čím ďalej tým viac presadzujeme technológie založené na ekologickej báze. Na trhu postupne dostanete kúpiť stále výkonnejšie stroje, ktoré na jednu stranu neplytvajú našimi zdrojmi a na druhú stranu nezaťažujú naše prostredie. Každý kto si pre čistenie svojho tátoša vyberie miesto – tepovanie Pezinok, iba spraví niečo pozitívne pre svoje okolie.

Všetko speje k tomu, aby sme v budúcnosti pri čistení áut a hlavne ich motorov, využívali výhradne parné prístroje. Celá pointa našej práce je totižto založená na minimálnom množstve produkovanej toxickej tekutiny. Táto tekutina je výsledkom povoľovania chemických látok, mazľavín a ropných produktov. Tie nájdeme prevažne na motorovej časti automobilov. Ak využívame schopností parných prístrojov, tieto jedovaté zlúčeniny dokážeme okamžite zbierať. A iba týmto zabezpečujeme podstatnú úľavu našej prírode od znečisťovania človekom.

Ako by ste mali postupovať pri čistení kabíny?

Ak by sme sa detailnejšie pozreli na vnútro automobilu, zistili by sme, že k jeho spracovaniu výrobcovia použivajú niekoľko typov materiálov. Výhodu môžete vidieť v možnosti vyčistiť väčšinu týchto materiálom parným čističom. Podstatu ich pôsobenia Vám vysvetlíme veľmi jednoducháo  Každý parný čistič výrobcovia zkladajú na ohreve pár mililitrov studenej vody vo vnútri bojleru, ktorý ju premieňa na vodnú paru. Teplotu takejto pary môžete dosahovať až 200 ˚C, pričom môžete využiť aj aplikáciu detergentu na špinavý povrch.  Na to, aby ste dostali výsledok čo najlepší, využite aj pôsobenie upratovacích prostriedkov a kefkovitých a triskovitých nástavcov. 

K parným prístrojom dostanete veľmi bohaté príslušenstvo. To Vám pomôže dostať sa pri umývaní aj do málo prístupných priestorov, ako sú skulinky, rohy, špáry. Parný čistič využijete aj v prípade, že by ste sa rozhodli pre umývanie okien Pezinok. Výrobcovia mysleli aj na tento detail a v príslušenstve nájdete potrebný nástavec. Absolútnu výhodu parného čističa, ktorú na koniec zbadáte, je Vaša možnosť pripojiť ho k profesionálnym vysávačom. Tým si zabezpečíte okamžité odsávanie vzniknutej špinavej tekutiny. Vymenovaním nesporných výhod parného čistenia naposledy uzatvárame výhodou rýchleho, alebo takmer žiadneho schnutia.

Ošetrovanie čalúnených povrchov

Pri starostlivosti o čalúnené časti automobilu ako sedačky, koberce, strop či kufor sa nám jednoznačne ponúka využitie vodných extraktorov. Vodné extraktory sú ideálne k hĺbkovému tepovaniu. V upratovacích, čistiacich a hĺbkovo tepovacích službách máme s dlhoročné skúsenosti. Nemôžeme tomuto spôsobu čistenia nič vytknúť. Extrakčným tepovaním, ak používame účinnú ekologickú chémiu, vynikajúco odstranime zanesenú špinu od rúk, hlavy či nohavíc. Ale taktiež perfektne odstránime aj žuvačky, krv, či zelené fľaky od trávy. Výhody extrakčného hĺbkového tepovania vidíme nesporne, jediné s čím musíme rátať, je jeden deň schnutia.