Netrápte sa s čistením kuchyne, nechajte si poradiť obrázok

Je pre vás realitou, že keď pozeráte časopisy obdivujete krásne čisté a nablýskané kuchyne a pochybujete o tom, že v nich vôbec niekto žije? Uvedomujete si vtedy koľko námahy a času vás to vždy stojí? Realitou však zostáva, že nech je to už akokoľvek, poriadok sa spraviť musí. Teraz je to už iba na vás, ako si ho uľahčiť. Ekologické prípravky používané upratovacou firmou Topservis sú na to ako stvorené. S týmito prípravkami Vás radi oboznámime.

Či už v kuchyni pripravujete náročnú sviečkovú alebo len obyčajné chlebíčky, výsledok na kuchynskej linke je veľmi podobný. Všade hora špinavého riadu, zakvapkaný šporák, zamastená pracovná doska. Nemyslíte si, že už toho bolo naozaj dosť, že už ste sa dosť nadrhli a použili všetko možné aj nemožné? Firma Topservis vám práve na tieto prípady odporúča univerzálny čistič.

Tento prípravok má silný odmasťujúci a hlavne čistiaci efekt. Rozpúšťa oleje, tuky, nečistoty a na dôvažok čistené povrchy aj ošetruje. Môžete ho použiť na všetky povrchy…kuchynské skrinky, stoly, stoličky, mikrovlnné trúby, šporáky, odsávače pár…

Tento prípravok sa predáva ako litrový koncentrát, ktorý si následne podľa potreby riedite. Či už kvapku do vedra s vodou na menej znečistené povrchy alebo si ho zarobíte v pomere pol deci prípravku na pol litra vody a získate koncentrovaný prípravok, ktorý následne môžete použiť aj na viac znečistené povrchy. Výhodou všetkých týchto koncentrovaných prípravkov je to, že sú ekologické a teda nemusíte sa báť o svoje zdravie, ani ruky.

K poriadku v kuchyni na prvom mieste patrí umývanie riadu. Či máte umývačku alebo nie, ručnému umývaniu riadu sa zaručene nevyhnete. Poďme na to teda tiež ekologicky s prostriedkom na umývanie riadu. Okrem životného prostredia budú určite spokojné aj vaše ruky. Spokojnosť určite bude aj s tým, ako bude váš špinavý riad opäť čistý a bude sa blýskať. Viete si ho zakúpiť v rôznych vôňach. Cez eukalyptus až po banán. Má silnú odmasťovaciu schopnosť, je ľahko biologicky odbúrateľný a teda vhodný aj do biologických čističiek odpadných vôd, čo určite poteší mnoho moderných domácností a nadšencov ekológie.

Jedným z najvychytenejších čistiacich prostriedkov, ktorý určite využije každá gazdinka vo svojej kuchyni je čistiaci prostriedok na trúby a grily. Použitie je veľmi jednoduché.  Prípravok sa dodáva aj s rozprašovačom, čiže nemusíte s ním prísť priamo do kontaktu. Trúbu alebo teda akékoľvek zamastené povrchy / hrnce, gril/ celú vystriekate a necháte prípravok pol hodinu pôsobiť. Za ten čas sa môžete pustiť do hocičoho iného. Upratovacia firma Topservis radí po pol hodine zobrať niečo, čo môžete bez problémov vyhodiť. Teda toaletný papier alebo kuchynské utierky a vytrite trúbu do sucha. Samé budete prekvapené, ako tento prípravok funguje. Je to ako zázrak. Keď budete presvedčené o tom, že je trúba vyčistená, vyutierajte ju mokrou handrou. Voda totižto tento prípravok neutralizuje. Takže pozor aj pri aplikácii. Žiadne rozčapkávanie prípravku mokrou handrou.