umývanie okna

Umývanie okien vo Svätom Jure

Keď uvažujete, že potrebujete umývanie okien o Svätom Jure, príliš dlho nerozmýšľajte a jednoducho nám zavolajte. Málokto z nás nemá tendenciu jednoducho sa vyhnúť domácim prácam. Hlavne ak sa chystáme na náročné úlohy, ktoré vyžadujú veľa času a námahy. Práve pre tieto prípady ponúkame službu umývania okien vo Svätom Jure. Čiže ak sa zrazia tie správne okolnosti, neváhajte ani chvíľku. Vyberajte si počasie trošku pod mrakom a s nižšími teplotami.

Môžete si vybrať z dvoch možností. Ak sa Vám nechce, hľadať tú najlepšiu službu umývania okien vo Svätom Jure, môžete si to spraviť aj sami. Samozrejme jednoduchšiu variantu si vyberiete, ak si na čistenie okien vyberiete nás. Budete mať istotu kvalitne vykonanej práce do detailu a nemusíte sa o nič starať. Ale ak by ste si napriek tomu chceli poumývať sami neprofesionálne, prinášame Vám týchto pár krokov ako na to. Ak budete dodržiavať tento jednoduchý postup, spravíte si okná bez šmúh a pekne nablýskané.

Každopádne budete potrebovať iba pomôcky, ktoré určite už nájdete doma, alebo zoženiete v drogérií vo Svätom Jure. Nebudete musieť nič zháňať a kupovať všakovaké pomôcky. Napriek tomu, že týmto spôsobom si vyčistíte lacno, potešíte sa jeho efektivitou.

Poumývajte si sami

Dajte si dokopy iba pár vecí. Na samom začiatku poutierajte prach, buď vysávačom alebo prachovkou. Na samotné čistenie budete potrebovať nádobu na vodu, teplú vodu a čistiaci prípravok. Pomôže Vám aj ocot, teleskopický mop, stierka, mikrovláknová handrička, handrička na doleštenie a účinný čistič plastov na rámy. Potom sa už iba pustíte do umývania okien.

Šmuhy odstránite jednoducho

Šmúh a odolného znečistenia sa nezbavíte, ak ich umývate nekvalitnými čistiacimi prostriedkami a doleštíte novinami či papierom. Častokrát skončíte ešte s horším výsledkom, ako ste začali. Preto neváhajte a postupujte podľa nášho návodu na umývanie okien vo Svätom Jure. Veľmi si s ním ušetríte prácu a budete prekvapený jeho účinnosťou.

Umývanie okien v jednoduchých krokov:

1. Na samom začiatku povyberajte siete proti hmyzu. Týmto krokom si uľahčíte prácu, pretože umyjete sklené tabule a sieťkami si ich znovu                    zašpiníte.
2. V tomto kroku povysávajte všetky nečistoty z vnútra okien a odstráňte pavučiny a väčšie nečistoty.

3. Zarobte si do vedra s vodou čistiaci roztok. Postupujte v pomere trochu čistiaceho prípravku a dvakrát viac octu do teplej vody. Týmto roztokom          rozpustíte aj horšie nečistoty.
4. Na okná, ktoré nedočiahnete ani z rebríka použite teleskopickú tyč so stierkou a mikrovláknové utierky. Mikrovláknové utierky nasajú veľa vody,          preto ich dôkladne vyžmýkajte.
5. Ručne okná čistite krúživými pohybmi a teleskopom kopírujte písmeno ,,S“ a dostanete sa do každého rohu okna.

6. Na konci potrebujete gumené stierky, ktorými okná vysušíte a zbavíte ich prebytočnej vody. Stierku vždy ťahajte od hora dolu a                        neodťahujte  ju od sklenej tabule. Môžete narobiť šmuhy. Tlak vyvíjajte primeraný, predsa len ide o sklené tabule. V poslednej fáze                            mikrovláknovou utierkou iba doleštíte kritické miesta.
7. Plastové rámy môžete umyť buď na konci, prípadne my odporúčame umývať rámy nazačiatku celého procesu.

Pre prípadné otázky či cenu na umývanie okien vo Svätom Jure nás kontaktujte ešte dnes. 0908437079