Tepovanie vo Svätom Jure

Dlhoročne, už od roku 2006 pôsobíme v oblasti hĺbkového tepovania sedačiek, kresiel, taburetiek, stoličiek, kobercov a ostatného čalúneného nábytku. Svoje služby taktiež zameriavame na umývanie okien, čistenie kožených sedačiek a upratovacie práce v domácnostiach a firmách. Gro našich čistiacich pomôcok tvoríme čistiacimi strojmi Kärcher a čistiacimi prostriedkami založenými na ekologickej báze. Našu firmu sme založili na používaní čo najmenej škodlivých látkok s extrémne kvalitným výsledkom práce. Vyžadujeme, aby čistidlá neobsahovali formaldehydy, fosfáty a chlór pri dodržaní vysokého štandardu v kvalite výslednej práce.

Práve pre tieto naše zásady aj vo Svätom Jure sa na nás môžete obrátiť. Kľudne nás môžete kontaktovať aj keď ste alergik, alebo človek citlivý na agresívne čistiace prostriedky. Čistenie sedačiek Pezinok zanecháme sedačku či koberec ošetrenú pri bežnom používaní zhruba rok. Po tomto čase musíte urobiť opätovné čistenie. Ak extrakčné čistenie urobíme na takejto báze, následne viacej čalúnenie odpudzuje prach a bráni rozmnožovaniu roztočov. A ani v domácnosti so silnými alergikmi nemusíte robiť hĺbkové tepovanie častejšie.

Bližšie info na 0908437079

Pri našej práci používame tie najvýkonnejšie profi stroje, ktorých silu prejavujeme hlavne na výsledku práce. Tepovaním čalúnenia a kobercov nielen zbavíme povrch plesní, prachu, roztočov a mastnoty od rúk a hlavy, drvivej väčšiny škvŕn a fľakov. Vyčistená sedačka zostáva iba mierne vlhká, pretože v nej necháme len minimum vody. Následne vyschnutie rátajte na hodiny. V auguste pri vysokých teplotách sedacia súprava vyschne do hodiny. V chladnejšom počasí priemernú dobu schnutia odhadujeme na 6 hodín, zatiaľ čo v zimných mesiacoch rátame vyschnutie do druhého dňa. Celý proces závisí od teploty prostredia, vlhkosti a intenzity vetrania v miestnosti. Takto hĺbkovo vytepovaná sedacia súprava či koberec je zároveň naimpregnovaná, čím  výrazne predlžujeme jeho životnosť.

Tepovanie kancelárskych kobercov Svätý Jur

Medzi najviac namáhané povrchy určite rátame práve kancelárske koberce. Vystavujeme ich neustálemu presunu osôb z vonkajšieho znečisteného prostredia do vnútra. Preto takéto koberce najrýchlejšie opotrebovávame a potrebujeme sa o ne viacej starať. Mokré extrakčné čistenie odporúčame ako to najideálnejšie riešenie pre odstránenie znečistenia. Samozrejme takto ošetrený koberec chránime pred rýchlym znehodnotením. Vyčistený koberec nielenže zbavýme fľakov, žuvačiek a zašliapanej špiny, ale vďaka parfumovaniu čistiacich práškov koberec aj decentne prevoníme.
Hĺbkovo vytepovanými kobercami dodávame priestoru stratený šmrnc. Takto dosahujeme podľa najnovších výskumov priamy vplyv na výkon jednotlivých zamestnancov. Nemyslíme pri tom iba na pracovníkov, ktorý väčšinu svojho pracovného času trávia v týchto miestnostiach, ale aj na hostí a zákazníkov. Preto ak máte znečistený koberec a nachádzate sa vo Svätom Jure, neváhajte nás kontaktovať. my ako hĺbkovo tepovacia, čistiaca a upratovacia firma Topservis Vás s tým radi pomôžeme.

Pracujeme celý týždeň vrátane víkendov