Ekologické čistenie by sa malo stať samozrejmosťou obrázok

Upratovanie vo Svätom Jure

Vo firme Topservis sa zaoberáme kompletným upratovaním vo Svätom Jure.

Používame výhradne profesionálne čistiace prostriedky a stroje

Naše upratovacie a čistiace služby vo Svätom Jure dokážeme zabezpečiť ako domácnostiam tak firmám. Pritom nezáleží či potrebujete súrne upratať byt, dom alebo len umyť okná, zabezpečíme Vám pravidelné aj jednorazové zásahy. Upratovaniu sa venujeme na dennej báze už od roku 2006, preto sme počas tejto doby nazbierali dostatočné praktické skúsenosti. Naše skúsenosti sú zárukou nielen našej pedantnej práce, ale aj ochoty a snahy, ktorú dokážeme aplikovať pri každej práci.

Dokážeme Vám pomôcť na dennej báze, ale nerobia nám problém ani veľké precízne upratovania vo Svätom Jure po prenájme. Naše bohaté skúsenosti vieme zúročiť napríklad po stavebných prácach, alebo iba pri veľkom jarnom alebo jesennom upratovaní. Neváhajte nás kontaktovať ale ani v bežných situáciách. Chcete sa presťahovať, odchádzate na lepšie miesto, alebo by ste iba chceli hĺbkovo generálne upratať svoj domov? V Topservis sme tí praví, ak si želáte kvalitnú a kvalifikovanú prácu s profesionálnym vybavením, čistidlami a hlavne výsledkom.

Neváhajte nám zavolať ani pri extrémne znečistených bytoch, domoch, alebo na celkovú dezinfekciu.

Prečo sme tí praví na upratovanie vo Svätom Jure?

Ak si vyberiete upratovaciu firmu na rozdiel od pani na čistenie, získate hlavne v profesionálnom prístupe, celkovom vybavení a hlavne v kvalite konečného výsledku. Preto ako upratovacia firma vo Svätom Jure s dlhoročnými skúsenosťami sme zárukou precízneho prevedenia prác. Pri našej práci používame výkonné zariadenia na čistenie podláh, profesionálne extraktory na hĺbkové tepovanie a overené postupy na umývanie okien.

V spektre nami ponúkaných služieb v rámci upratovania nájdete všetky, ktoré by ste mohli potrebovať na celkovú obnovu Vášho domova. Medzi základné služby radíme určite hĺbkové tepovanie sedačky, kobercov, matraca, auta a celkovo čalúnenia:

1. tepujeme koberce a behúne, odstránime fľaky a zápach
2. čistíme a dezinfikujeme sedačky, kožené aj čalúnené
3. tepujeme matrace

Pri kompletnom uprataní vo Svätom Jure si predstavte tieto práce:

1. povysávame a poumývame všetky podlahy
2. poutierame prach z každého predmetu v byte a aj ho umyjeme
3. odmastíme celú kuchynskú linku vrátane digestora a trúby z vnútra
4. poumývame všetky dvere vrátane zárubní
5. kompletne dezinfikujeme a odstránime vodný kameň z batérií, WC a kúpeľne
6. kompletne umyjeme okná z vonka, z vnútra vrátane vonkajších žalúzií
7. umyjeme všetky zásuvky a vypínače
8. umyjeme všetky domácich spotrebiče z vonka a z vnútra

Ktorúkoľvek z týchto upratovacích, čistiacich a tepovacích prác poskytujeme vo Svätom Jure ako v domácnostiach, tak vo firmách.